• % 1 Güvenli % 99 Riskli 71 Kişi Oy Kullanmış

Siber Zorbalık Nedir?

Siber Zorbalık Nedir?

Çocuklar için sanal oyunlar çok ilgi çekici ve kendilerini bu oyunları oynarken rahat bulundukları ortamdan ise uzak olmaları sağlamaktadır. Bu durum onlar için rahatlık sağlıyor ve kendilerine gizli ,erişilemez ve kendi benlikleri dışında yeni bir kimlik oluşturma imkanı tanıyor. Gizlilik politikası ile kendilerine yeni bir dünya kuruyorlar.

Siber Zorbalık

Özellikle oyunlarda ki özellikler çocukları öldürücü, kesici ve de zorbalığa yönlendirici şekilde yön veriyor bu yüzden ebeyn olarak böyle durumlarda karşılaştığınızda bu içeriklerin mutlaka ekran kaydını almalı ve kaydetmelisiniz.

Toplam 71 Değerlendirme
70

Bize bu yayını nasıl geliştirebileceğimizi söyleyin?

+ = Bot musun?

Takip Et
( 0 Takipçi)
X

Takip Et

E-mail : *
eKORUMA

eKORUMA

eKoruma; 2010 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Olumsuz içeriklerin (video,fotoğraf,metin vs) internetten kaldırılması, tarama takip ve analiz (monitoring) hizmetleri ve telif haklarının takibi ve korunması noktasında hizmet vermektedir. Dijital mecralar üzerinde bireysel ve kurumsal itibar yönetimi gerçekleştirmektedir. Temel hedefimiz kişilerin ve kurumların uzun yıllar boyunca oluşturmuş oldukları itibarlarını korumak ve herhangi maddi ve manevi zarar görmelerini engellemektir.

Kimler Neler Demiş?

Yorum Yapmak İçin Kayıt Olmanız Gerekir?
avatar
  Abone Olun  
Bildir

Uzmana Sor